4 maja 2014

Z cyklu rzeczy wyjątkowe - marka Lamps & Co

Mam takie poczucie, że nasze sklepy zalała już fala produktów, które zostały zrobione przez małe chińskie rączki. Są tanie, ale najczęściej szybko się psują, są tandetne, farbują, rozklejają się, krótko mówiąc ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Ilekroć chce coś kupić Anusi zaskakuje mnie, jak ciężko trafić na coś wyjątkowego. O wyjątkowych właśnie rzeczach warto powiedzieć, z kategorii pokój dziecięcy - są to produkty marki Lamps&Co. Nie będę się rozpływać nad ich wyjątkowym wzornictwem i dobrą polską jakością, myślę, że na zdjęciach widać to wystarczająco!


Pomysł na firmę narodził się w głowie młodej mamy, która poszukiwała produktów do aranżacji wnętrza pokoiku dla swojej córeczki. Piękna idea zapoczątkowała powstanie firmy i widać, że powstają tam pomysły z sercem. Na każdą kolekcję składa się ręcznie robiona lampa, do której nawiązują poduszki z kolekcji i wyjątkowe, funkcjonalne i uwielbiane przez dzieciaki pufy. Co wyróżnia te produkty zapytacie? Najkrócej powiem tak: niepowtarzalne wzory, najlepsze tkaniny, 100% naturalne, w tym i ekologiczne farby, najwyższa jakość wykonania, prawdziwy 100% Babydesign!! Próbuj, dobieraj, komponuj, jednym słowem baw się :)

Pokoik Ani jest w fazie marzeń, tych bliskich na szczęście Projekt rozbudowy jest, a zatem nie mogę się doczekać pokoiku Ani !!! Zabawne, że mama bardziej na to czeka niż Anusia. W związku z tym postaram się pokazać Wam nasze inspiracje, których wciąż przybywa :)


Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony www.lampsandco.pl
Zapraszam Was do zakupów, nie pożałujecie :)
  (po zalogowaniu przesyłka gratis dla pierwszych zakupów)


Pozdrawiamy niedzielnie i idziemy na spacerek :) Mam nadzieję, że podobają się Wam te gadżety a i sam cykl o Babydesignie znajdzie swoich czytelników...

A&A

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz także