9 maja 2014

Margoletka - dla metamorfozy Anusiowego łóżeczkaMargoletka - czyli dziecięca pościel idealna

Tak - idealna to chyba najlepsze słowo, które ujmuje w sobie wszystko to co najlepsze w tej pościeli. Jesteśmy z Anusią zakochane od pierwszego wejrzenia!! Mnie, Anusiową mamę zachwyca wzornictwo, dopracowanie najmniejszych detali, nasycenie kolorów, jakość tkanin, bogactwo wzorów, zaskakujące opakowanie i naprawdę duży wybór produktów.

A było to tak:
Długie chwile spędzone na margoletka.pl i wybór wzorów. Lekko nie było, nawet Anusiowy tata włączył się w selekcję :) Później dobranie prześcieradełka - tu pomogła mi Pani Małgorzata Szafer, właścicielka sklepu. Swoje propozycje przesłała mi na zdjęciach real i od razu było jasne jaki wzór z uwaga 41 dostępnych wybrać. Kurier dzwoni do drzwi 2 dni później - SĄ!!!Anusia nie umie mi powiedzieć co jej się podoba...jej reakcja na większość nowych rzeczy to: "co to?" :) Powtarzane kilkakrotnie z jej uroczym dzieciaczkowym akcentem i bardzo, ale to bardzo dużym naciskiem na to, że jest to pytanie, na które mama ma odpowiedzieć - naprawdę zadziwia mnie to moje dziecko, skąd ona wie w jaki sposób zaakcentować w tonie głosu znak zapytania!!! Robi to bezbłędnie!!!Model: Ptaszki na żółto

Na razie poznała zestaw pościelowy Cyrk, który wybrałam ze względu na obecność zwierzątek, tak uwielbianych przez nią, a także z uwagi na świetnie dobrane kolory, żywe, przykuwające wzrok. Wisienką na torcie jest pomarańczowa lamówka, którą wykończona jest poduszka i kołderka. Taki detal, a jak cieszy oko :) Także Anusia pyta o groszki na prześcieradle i zwierzątka na poduszce, brzmi to jak: Mamo czy ja mogę się na nią położyć? Czy to dla mnie? 

Godzinę później po wstępnej aklimatyzacji poduszki już mi oddać nie chce ;-) Jest jej ;-)


Detale: wzór + lamówkaModel: Cyrk

Chwilowo zrobił się mały bałagan na stole :) Było dużo rozpakowywania, szeleszczącej bibuły, pakownych pudełek, które aż żal wyrzucić i do tego nowa poduszka. Nasza poprzednia, była jeszcze od zestawu niemowlęcej pościeli, a jak pewnie wiecie to flaczek nad flaczkami!! Nowa przeznaczona jest dla starszych dzieci - jak to brzmi - dla starszych, a jednak już 16 miesięcznych :)
To pościel dla wymagających mam, które potrafią docenić to co oferuje marka Margoletka. Nowa pościel to prawdziwa metamorfoza łóżeczka - musicie uwierzyć mi na słowo. Stosunkowo niewielkim kosztem zmieniamy główny element każdego dziecięcego pokoju, dzięki czemu może on stać się niebanalny a w naszych maluszkach kształtować wyczucie smaku i gust. A może malec zarejestruje sobie TĄ właśnie pościel i będzie wspominał ją myśląc o swoim dzieciństwie.


Posłuchajcie:
Anusiowa mama, jak była jeszcze ... no właśnie nie pamiętam kiedy, ale pamiętam, że jej młody wtedy tata przywiózł z NRD flanelową pościel we wzory geometryczne z dominującymi czerwonymi kołami i szarym wykończeniem. Ta flanela, te kolory, ten zachwyt, że taka piękna i mięciutka w dotyku. Była od tamtego dnia ulubioną pościelą Anusiowej mamy, ulubioną na lata. Ten młody tata sprawił tyle radości Anusiowej mamie i chyba nie wiedział, że tak to ona zapamięta.


Ściskamy wieczornie :)
A&A


3 komentarze :

  1. Śliczna ta pościel !!! Chyba też taką kupimy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Kolorki na żywo wyglądają przepięknie, fotografowało się je idealnie :) Poza tym lekce fotografii jeszcze przede mną ;)

      Usuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz także