20 maja 2014

Targi Mother&Baby 2014


Co roku w największych miastach Polski odbywają się targi Mother&Baby. Cieszą się one ogromną popularnością zarówno wśród Zwiedzających jak i Wystawców. Organizowane są w tym roku w Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie. Jeżeli ktoś w Was już na nich był to zapewne zgodzi się ze mną, że warto :) Najlepiej przy okazji jakiejś wycieczki. My odwiedziliśmy Wrocław w ostatniej edycji i wróciliśmy pełni wiedzy!!


TERMINY W EDYCJI 2014
24 – 25 maj 2014 – WROCŁAW (Hala Stulecia)
14-15 czerwca 2014 – WARSZAWA (teren Wyścigów Konnych)


To okazja dla kobiet spodziewających się dziecka oraz dla rodzin z dziećmi do 4 roku życia na zapoznanie się z szeroką gamą produktów dedykowanych dla dzieci w różnym wieku. To szeroki program edukacyjny, różnorodne konsultacje medyczne, porady specjalistów, ciekawi goście i mnóstwo atrakcji dla rodziców i dzieci. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni skumulowana jest wiedza w pigułce, która pomoże nam dokonywać różnych decyzji, np. jaki fotelik samochodowy wybrać, jak wiązać chustę, jak sobie poradzić z laktacją, co to jest Polski Bank Komórek Macierzystych i czy warto w to inwestować, czy jestem wystarczająco EKO, jak rozszerzyć dietę niemowlaka, dlaczego warto karmić piersią i wiele wiele innych. Każdy myślę znajdzie coś dla siebie. Niewiele jest takich okazji kiedy nie trzeba jeździć po wielu sklepach, czytać tysiąca portali z poradami dla rodziców, a można w ciągu jednego weekendu zdobyć wszystkie cenne informacje.

Same targi są bardzo dobrze zorganizowane. Gościli tam m.in. Paweł Zawitkowski, Edyta Jungowska, Reni Jusis, Super Niania i inni. To miłe urozmaicenie zwiedzania targów, których program i mapkę dostajemy wraz z biletem wstępu. Koszt wstępu to symboliczna suma jak za to co dostajemy w zamian. Wychodzimy z pełnymi siatkami - tu przyda się silny tatuś, albo duży wózek :) Ja wróciłam z wieloma kosmetykami, butelkami i smoczkami Lovi i Tommee Tippee, materiałami edukacyjnymi dot. karmienia, szczepień, laktacji, wózków, fotelików itd. Anusiomy Tata dzielnie walczył w konkursie dla tatusiów o fotelik Maxi Cosi :)))) Niestety nie wygrał nagrody głównej, ale zgarneliśmy piknikowy kocyk Maxi Cosi, który do dziś używamy i zawsze wspominamy konkurencję, w której brał udział :)))


Tak było w Gdańsku w marcu tego roku.


 Także jeżeli macie czas i chęci to w najbliższy weekend Wrocław zaprasza.
Program targów, plan stoisk dostępny jest na stronie:
http://motherandbaby.pl/wroclaw/Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz także