20 lutego 2012

Odsłona pierwsza: mięta w kuchniwww.mintyhouse.blogspot.com

Niewątpliwie kolorem, który zamierza zdominować wszystkie dziedziny naszego życia jest miętowy, nazywany również seledynowym czy turkusowym. Wiosna zawitała nie tylko w salonach mody, ale i we wnętrzach :) Chciałam Wam w związku z tym przedstawić kilka miętowych propozycji. 

www.kitchenaid.pl

 Marzenie domowej bogini, obiekt westchnień entuzjastów domowego gotowania i wielbicieli pięknych wnętrz...amerykański, profesjonalny mikser do wysmakowanych, stylowych kuchni, w miłym dla oka stylu lat sześćdziesiątych (wspomniana już przeze mnie retro stylistyka), w kolorze mięty. Jedwabisty lakier, lśniąca metalowa misa i prosta obsługa to jego największe zalety. Jest miniaturką zawodowej maszyny cukierniczej. Liczy sobie już prawie 100 lat, ale dopasowuje się do naszych potrzeb dodatkami, a do naszych gustów kolorami :) 

www.dukapolska.com

www.dukapolska.com

www.mintyhouse.blogspot.com

www.mintyhouse.blogspot.com

Najlepiej jak taki kolor obecny jest jedynie w dodatkach. Sklepy oferują nam niezbędny asortyment do urządzenia stylowego wnętrza w kolorze, który niekoniecznie jest najmodniejszy, ale sprawia, że nasze wnętrze jest dla nas przyjazne i przytulne.

www.mintyhouse.blogspot.com

www.mintyhouse.blogspot.com
 
www.mintyhouse.blogspot.com

Wybaczcie, że skupiłam się dzisiaj przede wszystkim na kuchni. Postaram się odsłonę kolejnego koloru przygotować dla innej części domu.2 komentarze :

  1. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24648109

    pięknie będzie w jasnej kuchni lub drewnianej:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Biel to doskonała baza do wszystkich dodatków :)

    OdpowiedzUsuń

Podobne posty

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Zobacz także